چهارشنبه 30 بهمن 1398 _ 25 جمادى الثانية 1441 _ 19 فوریه 2020
فارسی | English
  امروز
چهارشنبه
بهمن 1398
30
قمری:25 جمادى الثانية 1441

میلادی:19 فوریه 2020
 
تاریخ : دوشنبه 3 تير 1398     |     کد : 132

بازدید اعضای هیأت علمی دانشگاه در قالب کلینیک صنعت، معدن و تجارت دانشگاه از کارخانه شیر پگاه آذربایجانشرقی

اعضای هیأت علمی دانشگاه در قالب کلینیک صنعت، معدن و تجارت دانشگاه، در راستای تقویت ارتباط دانشگاه با جامعه و صنعت در روز سه شنبه مورخ 28/03/98 از کارخانه شیر پگاه استان بازدید نمودند.

دکتر رحیم محمدرضایی، مدیر امور فناوری دانشگاه و جمعی از اساتید گروه های مدیریت، حقوق، فیزیولوژی ورزشی، شیمی و فنی و مهندسی ضمن بازدید از کارخانه شیر پگاه آذربایجانشرقی در جلسه ای در خصوص تقویت ارتباط دانشگاه با جامعه و صنعت با حضور مسئولین کارخانه شرکت نمودند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، اعضای هیأت علمی دانشگاه در قالب کلینیک صنعت، معدن و تجارت دانشگاه،  در راستای تقویت ارتباط دانشگاه با جامعه و صنعت در روز سه شنبه مورخ 28/03/98 از کارخانه شیر پگاه استان بازدید و در جلسه مشترکی با حضور مدیر عامل شرکت شیر پگاه، معاونین و کارشناسان ارشد این کارخانه و دکتر رحیم محمدرضایی، مدیر امور فناوری دانشگاه و جمعی از اساتید گروه های مدیریت، حقوق، فیزیولوژی ورزشی، شیمی و فنی و مهندسی شرکت نمودند.
در ابتدای این جلسه، مهندس کریم محمود شایان، ضمن تقدیر و تشکر و ابراز خرسندی از حضور دانشگاهیان در آن شرکت و عرض خیرمقدم، بر وجود زمینه های بسیار مناسب جهت توسعه همکاری های علمی و پژوهشی و اجرائی تاکید نمودند. ایشان در ادامه نیز ضمن اعلام مختصری از تاریخچه این شرکت، در خصوص برند پگاه به عنوان صنایع غذایی نمونه کشور و خط تولید و فرایند های مربوط به تولید و محصولات کارخانه نیز توضیحات مبسوطی ارائه نموده و ضمن استقبال از توسعه روابط دوجانبه براساس توافق طرفین مقرر گردید تفاهم نامه همکاری نیز فی مابین دانشگاه و شرکت تهیه گردد .
دکتر محمد رضائی مدیر امور فناوری دانشگاه نیز در ادامه جلسه ضمن تقدیر و تشکر از میزبانی شایسته این شرکت به بیان تاریخچه و معرفی توانمندی های دانشگاه در عرصه های پژوهشی، اجرائی، تجهیزات و نیروی انسانی و فراهم بودن زمینه های همکاری در رابطه با کارورزی دانشجویان، حمایت پایان نامه ها و رساله های دکتری  و احصاء نیازها ، عارضه یابی و نگارش الویت های تحقیقاتی آن شرکت توسط اعضای هیات علمی دانشگاه اشاره نمودند.
سپس اعضای هیات علمی حاضر در جلسه با توجه به تخصص خود (اعم از مدیریت، حقوق، فیزیولوژی، شیمی و فنی) پیشنهاداتی را ارائه و آمادگی خود را جهت تهیه پروپوزال و انجام طرح های تحقیقاتی مشترک اعلام نمودند. در پایان جلسه مقرر گردید یک کارگروه تخصصی با حضور نمایندگان ارتباط با جامعه وصنعت دانشگاه و واحد تحقیقات شرکت پگاه، فرایند عقد تفاهم نامه و موارد مطرح شده در جلسه را به صورت موردی با برگزاری جلسات تخصصی بررسی و نتیجه را جهت تصمیم گیری نهایی اعلام فرمایند. 
 


چاپ چاپ