چهارشنبه 30 بهمن 1398 _ 25 جمادى الثانية 1441 _ 19 فوریه 2020
فارسی | English
  امروز
چهارشنبه
بهمن 1398
30
قمری:25 جمادى الثانية 1441

میلادی:19 فوریه 2020
 
تاریخ : چهارشنبه 23 آبان 1397     |     کد : 100

نشست مشترک دانشگاه شهید مدنی آذربایجان با آکادمی ملی علوم کشور آذربایجان

در حاشیه ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوریهای ربع رشیدی تبریز انجام گردید.

در حاشیه ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوریهای ربع رشیدی تبریز نشست مشترکی بین دانشگاه شهید مدنی آذربایجان با آکادمی ملی علوم کشور آذربایجان انجام گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در حاشیه ششمین نمایشگاه و جشنواره فناوری های پیشرفته ربع رشیدی تبریز و به منظور گسترش همکاری های علمی و بین المللی، دکتر توفیق حسن آقااوغلو مدیر انستیتو فناوری اطلاعات و ارتباطات آکادمی ملی علوم کشورآذربایجان از دانشگاه شهید مدنی آذربایجان بازدید و در نشستی با حضور دکتر علی عجمی معاون پژوهش و فناوری، رئیس گروه همکاری های علمی و بین المللی، روسا و تعدادی از اعضای هیات علمی دانشکده های فنی و مهندسی و فناوری اطلاعات شرکت نموده و در خصوص زمینه های همکاری علمی و پژوهشی بین دو موسسه تبادل نظر گردید.

در ادامه جلسه پیشنویس تفاهم نامه همکاری های علمی و پژوهشی به منظور تبادل استاد و دانشجو و برگزاری نشست ها و همایش های مشترک تهیه شد. همچنین در پیشنویس مذکور امکان استفاده از تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری طرفین در راستای اجرای پروژه های تحقیقاتی مشترک پیش بینی شده است.

در این جلسه مدیر انستیتو  فناوری اطلاعات و ارتباطات  آکادمی ملی علوم کشورآذربایجان ضمن تاکید براهمیت و لزوم همکاری در خصوص انجام پروژه های مشترک در زمینه رمز نگاری و بینایی ماشین، گزارشی از تحقیقات انجام گرفته توسط آکادمی علوم آذربایجان در این حوزه را نیز ارائه نمودند
                         


چاپ چاپ