جمعه 22 فروردين 1399 _ 17 شعبان 1441 _ 10 آوریل 2020
فارسی | English
  امروز
جمعه
فروردين 1399
22
قمری:17 شعبان 1441

میلادی:10 آوریل 2020
 
 چرخش 3 مطلب - معاونت پژوهشی
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

معاونت پژوهش و فناوری وزرات علوم، تحقیقات و فناوری منتشر کرد.

بیست و هفتمین ماهنامه خبری، تحلیلی معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منتشر گردید.

بیست و هفتمین ماهنامه خبری، تحلیلی معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منتشر گردید. وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بیست و هفتمین ماهنامه خبری، تحلیلی خود را در موضوعات مختلف دانشگاه ها و مراکز علمی و پژوهشی در آذرماه 97 منتشر کرد. جهت مشاهده فایل، لطفا" کلیک فرمائید.
شنبه 6 بهمن 1397

گزارش بیست و سومین پنل میز آینده پژوهی آموزش عالی

پنل بیست و سوم از میز آینده پژوهی آموزش عالی با عنوان «آینده تأثیر اجتماعی دانشگاه در ایران» گزارش گردید

 پنل بیست و سوم از میز آینده پژوهی آموزش عالی با عنوان «آینده تأثیر اجتماعی دانشگاه در ایران» گزارش گردید موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی، گزارش پنل بیست و سوم از میز آینده پژوهی آموزش عالی را با عنوان «آینده تأثیر اجتماعی دانشگاه در ایران» را ارائه نمود. لطفا" جهت مشاهده گزارش کلیک فرمائید.
شنبه 29 دي 1397

معاونت پژوهش و فناوری وزرات علوم، تحقیقات و فناوری منتشر کرد.

بیست و ششمین ماهنامه خبری، تحلیلی معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منتشر گردید.

بیست و ششمین ماهنامه خبری، تحلیلی معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منتشر گردید. وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بیست و ششمین ماهنامه خبری، تحلیلی خود را در موضوعات مختلف دانشگاه ها و مراکز علمی و پژوهشی در آذرماه 97 منتشر کرد. جهت مشاهده فایل، لطفا" کلیک فرمائید.
چهارشنبه 5 دي 1397

نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار و ششمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران

برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار و تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران از 3 الی 6 دی ماه سال جاری

برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار و تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران از 3 الی 6 دی ماه سال جاری نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار و ششمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران از 3 الی 6 دی ماه سال جاری در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد گردید.
يکشنبه 2 دي 1397

نوزدهمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران استان آذربایجان شرقی

در نوزدهمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران استان آذربایجان شرقی از دو عضوهیات علمی دانشگاه شهید مدنی آذذربایجان تجلیل شد

 در نوزدهمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران استان آذربایجان شرقی از دو عضوهیات علمی دانشگاه شهید مدنی آذذربایجان تجلیل شد به گزارش روابط عمومی دانشگاه، نوزدهمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران استان آذربایجان شرقی در روز چهارشنبه 28 آذرماه با حضور دکتر پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی، روسای دانشگاهها و دستگاههای اجرایی استان، در دانشگاه تبریز برگزار شد.
يکشنبه 2 دي 1397

آئین تجلیل از پژوهشگران و فناوران برگزیده دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

برگزاری آئین تجلیل از پژوهشگران و فناوران برگزیده دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

برگزاری آئین تجلیل از پژوهشگران و فناوران برگزیده دانشگاه شهید مدنی آذربایجان به گزارش روابط عمومی دانشگاه، آئین گرامیداشت هفته پژوهش و تجلیل از پژوهشگران و فناوران برگزیده دانشگاه با استقبال اساتید و دانشجویان و با حضور و سخنرانی پروفسور یاوری در سالن ابن سینای این دانشگاه برگزار شد.
يکشنبه 2 دي 1397

حضور رئیس دانشگاه و هیأت همراه در دانشگاه آلدوموری باری ایتالیا

به دعوت دانشگاه آلدو موروی باری ایتالیا و با هدف اجرایی کردن تفاهمنامه همکاری منعقده بین این دانشگاه و دانشگاه شهید مدنی آذربایجان انجام گرفت

به دعوت دانشگاه آلدو موروی باری ایتالیا و با هدف اجرایی کردن تفاهمنامه همکاری منعقده بین این دانشگاه و دانشگاه شهید مدنی آذربایجان انجام گرفت رئیس دانشگاه به همراه هیأت اعزامی از دانشگاه، جهت اجرایی نمودن مفاد تفاهم نامه همکاری منعقده با دانشگاه آلدوموری باری در ایتالیا حضور یافتند.
شنبه 17 آذر 1397

در آستانه هفته پژوهش و فناوری انجام گردید

مصاحبه با مدیر مرکز رشد و نوآوری دانشگاه در آستانه هفته پژوهش و فناوری

مصاحبه با مدیر مرکز رشد و نوآوری دانشگاه در آستانه هفته پژوهش و فناوری در آستانه هفته پژوهش و فناوری، آقای دکتر رحیم محمدرضایی، مدیر مرکز نوآوری و رشد دانشگاه، اقدامات انجام یافته در طول یکسال گذشته را در طی مصاحبه با روابط عمومی دانشگاه، بیان نمودند.
شنبه 17 آذر 1397

سمینارهای تخصصی دانشگاه در هفته پژوهش و فناوری سال 97

هفته پژوهش و فناوری و سمینارهای تخصصی در آذرماه 97

 هفته پژوهش و فناوری و سمینارهای تخصصی در آذرماه 97 به مناسبت فرا رسیدن هفته شکوهمند پژوهش و فناوری، سمینارهای تخصصی در دانشگاه برگزار خواهد گردید.
شنبه 10 آذر 1397

گزارش مدیر مرکز رشد و نوآوری دانشگاه در آستانه هفته پژوهش و فناوری 97

مدیر مرکز رشد و نوآوری دانشگاه اقدامات انجام یافته مرکز در سال گذشته را تشریح نمودند.

مدیر مرکز رشد و نوآوری دانشگاه اقدامات انجام یافته مرکز در سال گذشته را تشریح نمودند. آقای دکتر رحیم محمدرضایی، مدیر مرکز رشد و نوآوری دانشگاه در آستانه هفته پژوهش و فناوری، اقدامات انجام یافته این مرکز را در یک سال گذشته بیان نمودند.
شنبه 10 آذر 1397