جمعه 22 فروردين 1399 _ 17 شعبان 1441 _ 10 آوریل 2020
فارسی | English
  امروز
جمعه
فروردين 1399
22
قمری:17 شعبان 1441

میلادی:10 آوریل 2020
 
 چرخش 3 مطلب - معاونت پژوهشی
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

شرايط ويژه سربازي براي افراد فعال در شرکت‌هاي دانش‌بنيان

شرايط ويژه سربازي براي افراد فعال در شرکت‌هاي دانش‌بنيان شرايط ويژه سربازي براي افراد فعال در شرکت‌هاي دانش‌بنيان با همکاري بنياد ملي نخبگان و معاونت علمي و فناوري رئيس جمهور تدوين شد. به گزارش روابط عمومي وزارت علوم ، دکتر سيد محمد صاحبکار خراساني گفت: مهم ترين فعاليت معاونت علمي و فناوري رئيس جمهور، تدوين و اجراي برنامه‌هاي حمايتي از شرکت‌هاي دانش‌بنيان است و طي چند سال گذشته، مشکلات مختلف شرکت‌هاي دانش‌بنيان مورد توجه اين معاونت بوده و اقداماتي مانند تهيه لايحه حمايت از شرکت‌هاي دانش‌بنيان و پيگيري تصويب و اجراي آن عملي شده است.
سه شنبه 19 خرداد 1394

بیانیه چهل و هفتمین اجلاس سراسری معاونان پژوهشی دانشگاهها روسای پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری و موسسات آموزش عالی کشور

 بیانیه چهل و هفتمین اجلاس سراسری معاونان پژوهشی دانشگاهها روسای پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری و موسسات آموزش عالی کشور چهل و هفتمین اجلاس سراسری معاونان پژوهشی دانشگاه­ها روسای پژوهشگاه­ها و پارک های علم و فناوری و موسسات آموزش عالی کشوربا صدور بیانیه ای پایان یافت.
شنبه 9 خرداد 1394

دکتر دهقانی : علیرغم تحریم های بین المللی رشد تولید علم کشور همچنان شتابان ادامه دارد

دکتر دهقانی : علیرغم تحریم های بین المللی رشد تولید علم کشور همچنان شتابان ادامه دارد دکتر محمد جواد دهقانی، رئیس مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری و سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) اعلام کرد: علیرغم تحریم های بین المللی که موجب کاهش قابل ملاحظه شرکت اساتید و پژوهشگران کشور در کنفرانس های معتبر بین المللی شده است،
دوشنبه 4 خرداد 1394

دکترتوفیق از اجرای آیین نامه‌های پسادکترای صنعتی و فرصت مطالعاتی اساتید در سال جاری خبر داد

دکترتوفیق از اجرای آیین نامه‌های پسادکترای صنعتی و فرصت مطالعاتی اساتید در سال جاری خبر داد 1
چهارشنبه 16 ارديبهشت 1394

انعقاد تفاهم نامه همکاری های مشترک علمی پژوهشی، مابین دانشگاه شهید مدنی آذربایجان ,...

انعقاد تفاهم نامه همکاری های مشترک علمی پژوهشی، مابین دانشگاه شهید مدنی آذربایجان ,... به گزارش روابط عمومی دانشگاه، طی نشستی با حضور دکتر ماسیمو کریستوفارو، ,......
جمعه 4 ارديبهشت 1394

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اولویت های این وزارت را در سال1394 اعلام کرد <

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اولویت های این وزارت را در سال1394 اعلام کرد < وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در گفتگو با اخبار علمی شبکه چهار سیمای جمهوری اسلامی ایران اولویت های این وزارت را در سال1394 اعلام کرد
چهارشنبه 12 فروردين 1394

به جهش علمی نزدیک می‌شویم ‌

به جهش علمی نزدیک می‌شویم ‌ معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم گفت: در سال جدید بیشتر می توانیم به سیاست های علمی و فناوری با جهش علمی، در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در پیام نوروزي ایشان نزدیک شویم.
دوشنبه 10 فروردين 1394

معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم : اکنون شرایط کشور برای حرکت به سوی علم و فنآوری مهیاست

معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم : اکنون شرایط کشور برای حرکت به سوی علم و فنآوری مهیاست دکتر وحید احمدی معاون پژوهش و فنآوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: اکنون شرایط برای حرکت کشور به سوی علم وفناوری مهیاست و دولتمردان نیز خواستار حرکت همه استان ها در این مسیر هستند.
شنبه 9 اسفند 1393

گاهنامه خبری - تحلیلی علوم ، تحقیقات وفن آوری (عتف)

گاهنامه خبری  - تحلیلی علوم ، تحقیقات وفن آوری  (عتف) فایل pdf را دانلود فرمائید .
شنبه 9 اسفند 1393

اولین نشست شورای هماهنگی روسای پژوهشگاه ها و موسسات پژوهشی با حضور دکتر وحید احمدی معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم در محل پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران برگزار شد.

اولین نشست شورای هماهنگی روسای پژوهشگاه ها و موسسات پژوهشی با حضور دکتر وحید احمدی معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم در محل پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران برگزار شد. دکتر احمدی در این نشست با بیان اینکه گردهمایی مسئولان و تبادل نظرات امری بسیار ارزشمند است ، اظهار داشت : در خلال بحث ها و تبادل نظرات می توانیم به نوآوری و خلاقیت دست پیدا کنیم.
شنبه 9 اسفند 1393