چهارشنبه 30 بهمن 1398 _ 25 جمادى الثانية 1441 _ 19 فوریه 2020
فارسی | English
  امروز
چهارشنبه
بهمن 1398
30
قمری:25 جمادى الثانية 1441

میلادی:19 فوریه 2020
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

گاهنامه خبری - تحلیلی علوم ، تحقیقات وفن آوری (عتف)

گاهنامه خبری - تحلیلی علوم ، تحقیقات وفن آوری (عتف) فایل pdf را دانلود فرمائید .
شنبه 9 اسفند 1393

اولین نشست شورای هماهنگی روسای پژوهشگاه ها و موسسات پژوهشی با حضور دکتر وحید احمدی معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم در محل پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران برگزار شد.

اولین نشست شورای هماهنگی روسای پژوهشگاه ها و موسسات پژوهشی با حضور دکتر وحید احمدی معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم در محل پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران برگزار شد. دکتر احمدی در این نشست با بیان اینکه گردهمایی مسئولان و تبادل نظرات امری بسیار ارزشمند است ، اظهار داشت : در خلال بحث ها و تبادل نظرات می توانیم به نوآوری و خلاقیت دست پیدا کنیم.
شنبه 9 اسفند 1393

اخبار و اطلاعیه های پژوهشی

اخبار و اطلاعیه های پژوهشی اخبار و اطلاعیه های پژوهشی
شنبه 9 اسفند 1393

ایران باید کشوری عالم شود و جوانان ما باید با حرکتی جهادی، علم را به فناوری، فناوری را به صنعت و صنعت را به توسعه کشور وصل و مرتبط کند. (مقام معظم رهبری)

ایران باید کشوری عالم شود و جوانان ما باید با حرکتی جهادی، علم را به فناوری، فناوری را به صنعت و صنعت را به توسعه کشور وصل و مرتبط کند.  (مقام معظم رهبری)                                                  	ایران باید کشوری عالم شود و جوانان ما باید با حرکتی جهادی، علم را به فناوری، فناوری را به صنعت و صنعت را به توسعه کشور وصل و مرتبط کند. (مقام معظم رهبری )
چهارشنبه 22 آذر 1391

هر ظرفی از محتوایی که در آن قرار دارد پر می شود مگر ظرف علم که هر چه محتوا در آن افزوده شود به ظرفیتش بیفزاید . حضرت علی (ع)

هر ظرفی از محتوایی که در آن قرار دارد پر می شود مگر ظرف علم که هر چه محتوا در آن افزوده شود به ظرفیتش بیفزاید . حضرت علی (ع)                               هر ظرفی از محتوایی که در آن قرار دارد پر می شود مگر ظرف علم که هر چه محتوا در آن افزوده شود به ظرفیتش بیفزاید . حضرت علی (ع)
چهارشنبه 22 آذر 1391

دانش بهتر از عملکرد نا آگاهانه است و دانشمند راستین کسی است که بر دانش خود عمل می کند . پیامبر اکرم (ص)

دانش بهتر از عملکرد نا آگاهانه است و دانشمند راستین کسی است که بر دانش خود عمل می کند .  پیامبر اکرم (ص) دانش بهتر از عملکرد نا آگاهانه است و دانشمند راستین کسی است که بر دانش خود عمل می کند . پیامبر اکرم (ص)
چهارشنبه 22 آذر 1391

امروزه باید یکی از گفتمانهای پایه ای کشور، گفتمان پیشرفت علم و فناوری باشد . مقام معظم رهبری

امروزه باید یکی از گفتمانهای پایه ای کشور، گفتمان پیشرفت علم و فناوری باشد .         مقام معظم رهبری امروزه باید یکی از گفتمانهای پایه ای کشور، گفتمان پیشرفت علم و فناوری باشد . مقام معظم رهبری
چهارشنبه 22 آذر 1391

تحقیق کردن یک مجاهدت مستمر علمی است . مقام معظم رهبری

تحقیق کردن یک مجاهدت مستمر علمی است .  مقام معظم رهبری تحقیق کردن یک مجاهدت مستمر علمی است . مقام معظم رهبری
چهارشنبه 22 آذر 1391

پژوهش کلید تحقق، پویایی و توسعه است

پژوهش کلید تحقق، پویایی و توسعه است پژوهش کلید تحقق، پویایی و توسعه است
چهارشنبه 22 آذر 1391

پژوهش و فناوري ضامن تداوم سربلندي ايران اسلامي در عرصه هاي مختلف علمي است

پژوهش و فناوري ضامن تداوم سربلندي ايران اسلامي در عرصه هاي مختلف علمي است پژوهش و فناوري ضامن تداوم سربلندي ايران اسلامي در عرصه هاي مختلف علمي است
سه شنبه 21 آذر 1391